Gosti napadali, ali...

Mourinho će biti bijesan: Roma dobila dva crvena kartona pa spašavala bod na Olimpicu

Roma i Fiorentina podijelile su bodove u 15. kolu Serie A.

Jose Mourinho (Foto: Afp)

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma i Fiorentina su odigrale 1:1.

Roma je povela u samom otvaranju utakmice kada je Romelu Lukaku u 5. minuti glavom u mrežu proslijedio ubačaj Dybale, ali na kraju mora biti zadovoljna i bodom jer je susret okončala s dva igrača manje.

Još kod rezultata 1:0 u 64. minuti zbog drugog žutog kartona isključen je Zalewski, a samo dvije minute potom je Martinez Quarta sjajnim udarcem glavom poravnao na 1:1.

U 87. minuti je zbog preoštrog starta izravni crveni karton dobio i Lukaku, ali Fiorentina u preostalom vremenu nije uspjela postići pobjednički pogodak.

Josip Brekalo ostao je na klupi Fiorentine koja je sedma sa 24 boda, koliko ima i šesti Napoli, dok je Roma četvrta sa 25 bodova, koliko ima i peta Bologna.

Na vrhu je Inter sa 38 bodova, dva manje ima drugi Juventus.