Kaos u klubu

Jurićeva Roma upisala novi remi, Talijani nezadovoljni: Koji je sljedeći potez?

U pretposljednjem ogledu 7. kola talijanske Serie A nogometaši Monze i Rome su remizirali 1:1.

Ivan Jurić (Foto: Profimedia)

U pretposljednjem ogledu sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Monze i Rome su remizirali odigravši 1:1.

Nakon dvije prvenstvene pobjede u nizu Roma, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, tako je osvojila samo bod kod pretposljednje Monze koja je i dalje bez pobjede u novoj sezoni. Monza ima četiri remija i tri poraza.

Oba su pogotka postignuta u drugom poluvremenu. Rimljani su poveli golom Ukrajinca Dovbika u 61. minuti, ali je devet minuta kasnije izjednačio Dany Mota.

Sve do kraja Roma je napadala, tražila je drugi pogodak i pobjedu, ali cilj nije ostvarila. Roma je odigrala četvrti remi u sezoni te je deveta na ljestvici.

Talijani su tvrdili da bi Jurić, ukoliko ne osvoji tri boda, mogao biti već bivši.

Thomas Müller Spektakl u Bundesligi završio neočekivanim rezultatom: Vatreni s klupe pratio cijeli susret divider

Rakitić i Livaja Hajduk je sam na vrhu SuperSport HNL-a: Bijeli izdominirali Šibenik i zasluženo ostavili tri boda na Poljudu divider

Franjo Ivanović Ivanović zabio spektakularan gol u derbiju: Kakav potez, peta u stilu najvećih brazilskih majstora divider