A sada - Dinamo

Milan uoči dolaska na Maksimir upisao uvjerljivu pobjedu i uspio odmoriti dio igrača

Milan je tako s uvjerljivom pobjedom najavio ogled idućeg utorka kada u petom kolu skupine E Lige prvaka gostuje u Zagrebu kod Dinama.

Ante Rebić u akciji protiv Monze (Foto: Afp)

U susretu 11. kola talijanske Serie A nogometaši Milana su bili sigurni pred svojim navijačima te su sa 4:1 svladali Monzu uoči dolaska u Zagreb i dvoboja protiv Dinama.

Uz utakmicu više od ostalih Milan se barem privremeno bodovno izjednačio s Napolijem, vodećim sastavom na ljestvici, a najbolji igrač utakmice bio je Španjolac Brahim Diaz koji je postigao prva dva pogotka na susretu, u 16. i 41. minuti.

U 65. minuti je na 3:0 povećao Belgijanac Origi, a počasni gol za goste dao je Ranocchia pet minuta kasnije.

Hrvatski nogometaš Ante Rebić je počeo utakmicu, a nakon sat vremena ga je zamijenio Rafael Leao koji je u 84. minuti zabio četvrti gol za Milan te je postavio konačnih 4:1.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Udinese - Torino, Bologna - Lecce, Atalanta - Lazio i Roma - Napoli, dok se u ponedjeljak za prvoligaške bodove bore Cremonese - Sampdoria i Sassuolo - Verona.