Uništio ih Berardi

Kakva katastrofa Milana: Kod kuće od Sassuola primili pet komada!

Milan je doživio pravu blamažu protiv Sassuola na San Siru.

Milan - Sassuolo (Foto: Afp)

Sassuolo je u nedjelju u utakmici 20. kola talijanskog prvenstva s visokih 5:2 svladao domaći Milan kojem je to četvrti poraz u zadnjih pet utakmica.

Poveli su gosti golom Defrela u 19. minuti, a dvije minute kasnije Frattesi je povećao na 2:0. Giroud je smanjio u 24. minuti na 2:1, no nakon toga je Berardi zabio za 3:1 u 30 minuti. Nakon odmora je Lauriente povećao na 4:1 iz penala, a Henrique je zabio za 5:1 u 79. minuti. Origi je smanjio na 5:2 u 81. minuti susreta.

Apsolutni junak pobjede gostiju bio je talijanski reprezentativac Domenico Berardi koji je osim jednog pogotka imao i tri asistencije.

Ante Rebić je igrao za Milan do 71. minute, a Martin Erlić za Sassuolo je odigrao cijeli susret.

Milan je na četvrtom mjestu sa 38 bodova, dok je Sassuolo 16. sa 20 bodova.