Prvi igrač kluba

Pašalić nastavlja sa sjajnom sezonom: Opet je zabio, Atalanta se ne predaje u borbi za Europu

Mario Pašalić postigao je pogodak za Atalantu na gostovanju kod Spezije.

U susretu 36. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Speziju sa 3:1, a posljednji pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Gosti su poveli u 16. minuti golom Luisa Muriela, a nakon pola sata igre izjednačio je Daniele Verde.

Spezija se čvrsto branila sve do 73. minute kada je Berat Djimsiti na asistenciju Meriha Demirala doveo momčad iz Bergama u novo vodstvo. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Pašalić u 87. minuti na Murielovu asistenciju.

Bio je to Pašalićev 13. pogodak ove sezone, a uz to ima i sedam asistencija u Serie A.

Za domaći sastav je Martin Erlić igrao cijeli susret, baš kao i Pašalić za goste.

Atalanta je ovom pobjedom napredovala na sedmo mjesto sa 59 bodova i ostala je u igri za plasman u Europsku ili Konferencijsku ligu.