Bašić nastupio

Lazio slavljem protiv Juventusa učvrstio drugo mjesto, predstoji velika bitka za Ligu prvaka u Serie A

Subotnji program Serie A zaključio je Lazio slavljem protiv Juventusa 2:1 u sklopu 29. kola.

Slavlje igrača Lazija (Foto: Afp)

U derbiju 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je kao domaćin svladao Juventus 2:1 (1:1).

Domaćini su u potpunosti nadigrali goste iz Torina te poveli golom Milinković-Savića (38) pred kraj prvog poluvremena, no samo četiri minute potom Rabiot (42) je iz velike gužve uspio poravnati, no Lazio je za svoju bolju igru ipak nagrađen pobjedom koju je osigurao Zaccagni (53) nakon odlične asistencije Luisa Alberta.

Joško Gvardiol VIDEO Pogledajte zašto Gvardiol vrijedi preko 100 milijuna, sjajnom reakcijom spriječio pogodak u finišu divider

Toma Bašić igrao je za Lazio od 84. minute.

Drugi Lazio sada ima 58 bodova, 16 manje od vodećeg Napolija, ali i pet više od treće Rome, šest od četvrtog Milana te sedam od petog Intera, sastava s kojima se bori za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone. Sedmi Juventus je ostao na 44 boda.