Lagano se uspinju

Juventus iz dva penala zabio dva gola i došao do važne pobjede na gostovanju u Rimu

Sredinom prvog poluvremena Juventus je dobio kazneni udarac zbog prekršaja Cataldija na Morati, a pred kraj susreta pogriješio je i iskusni vratar Reina koji je izgubio loptu, a onda i s leđa srušio Chiesu.

Nogometaši Juventusa u susretu su 13. kola talijanskog prvenstva kao gosti svladali Lazio u Rimu sa 2:0.

Oba gola za torinske zebre postigao je Leonardo Bonucci iz kaznenih udaraca, prvog u 23., a drugog u 83. minuti.

Ovom pobjedom Juventus se bodovno poravnao s Laziom, ova dva sastava drže peto i šesto mjesto sa po 21 bodom, četiri manje od trećeg Intera i četvrte Atalante, a 11 manje od vodećih Napolija i Milana.

Hrvatski veznjak Toma Bašić ušao je u igru za Lazio u 84. minuti.