Eh, kakva šteta

Kakav peh za Ivana Jurića: Njegov Torino u sudačkoj nadoknadi ostao bez pobjede protiv Intera

Sastav kojega vodi Ivan Jurić bio je nadomak pobjede jer je vodio od 12. pa sve do treće minute sudačke nadoknade kada je Inter ipak spasio barem bod.

Ambicije nogometaša Intera da obrane naslov prvaka Italije zadobile su novi udarac u nedjelju jer su u susretu 29. kola na gostovanju kod Torina odigrali 1:1.

Torino je poveo u 12. minuti kada se Bremer najbolje snašao u gužvi pred vratima Intera nakon udarca iz kuta, da bi na konačnih 1:1 poravnao Alexis Sanchez u trećoj minuti nadoknade nakon lijepog proigravanja Džeke.

Ivan Perišić odigrao je prvo poluvrijeme za Inter kod kojega nije bilo Marcela Brozovića zbog ozljede. Kod Torina je Josip Brekalo odigrao čitav susret, dok je Marko Pjaca ostao na klupi.

Inter je ovim remijem ostao treći sa 59 bodova, četiri manje uz utakmicu manje od vodećeg gradskog rivala Milana, a jednim manje uz također utakmicu manje od drugog Napolija.

Torino je miran u sredini ljestvice, 11. sa 35 bodova.