Zagrijavanje pred Euro

Hrvatski napadači su u sjajnoj formi: Perišić postigao pogodak u golijadi Intera

U posljednjem kolu Serie A, Inter je upisao uvjerljivu pobjedu protiv Udinesea.

U posljednjem kolu talijanske Serie A novi prvak Inter je kao domaćin svladao Udinese s 5:1 (2:0) i tako proslavio naslov, a među strijelcima se našao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Vodstvo momčadi Antonija Contea donio je Englez Ashley Young u 8. minuti. U 44. minuti je Danac Christian Eriksen pokazao svoje umijeće izvođenja slobodnih udaraca i udvostričio prednost Intera.

gol expired Hrvatski stručnjak je hit-trener u Italiji: Žele ga tri kluba, mogao bi postati najplaćeniji trener u povijesti kluba divider

Za 3:0 je Argentinac Lautaro Martinez u 55. minuti realizirao kazneni udarac, a u 64. minuti je Ivan Perišić povećao Interovu prednost na 4:0 na asistenciju Matiasa Vecina. U 71. minuti je belgijski napadaš Romelu Lukaku pogodio za 5:0.

Gosti su do pogotka stigli u 79. minuti, kada je Roberto Pereyra realizirao jedanaesterac.

Večeras nas očekuje zanimljiv rasplet Serie A

Inter je naslov osvojio s 91 bodom, uz 28 pobjeda i samo tri poraza. Trenutačno drugoplasirana Atalanta ima 78 bodova, dva više od Milana i Napolija, a tri više od Juventusa.

U večernjem dijelu programa, od 20:45 sati, dobit ćemo odgovor na pitanje koje će se dvije momčadi pridružiti Interu i Atalanti kao predstavnici Serie A u Ligi prvaka naredne sezone.

Osim toga, saznat ćemo hoće li Roma sačuvati prednost pred Sassuolom za mjesto u novoj Konferencijskoj europskoj ligi.

gol expired Hrvatski navijači danas su dobili najvažniji mail godine: UEFA odlučila tko može na Euro divider

Milanu za osiguravanje plasmana u Ligu prvaka treba pobjeda na gostovanju kod Atalante, u slučaju da Napoli kao domaćin svlada Veronu, a Juventus slavi na gostovanju u Bologni.

Sassuolo je domaćin Laziju, a Roma gostuje kod Spezije.

Već otprije smo saznali kako naredne sezone u Serie A nećemo gledati Benevento, Crotone i Parmu.