drugi hat-trick sezone

S pravom je Messijev nasljednik: Dybala samostalno uništio Sassuolo!

Paulo Dybala obilježio je susret 4. kola talijanske Serie A u kojem je Sassuolu zabio tri pogotka i odveo Juventus do tri boda.

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je asistent za prvi pogodak Juventusa koji je u susretu 4. kola talijanskog prvenstva kao gost svladao Sassuolo sa 3:1 (1:0).

Mandžukić je odličnom loptom s lijevoga krila u 16. minuti uposlio Paula Dybalu koji je udarcem sa 20-ak metara pogodio mrežu nemoćnog Consiglija na golu Sassuola.

Sjajni Dybala je u drugom poluvremenu postigao još dva efektna pogotka, u 49. minuti je udarcem iz koljena pogodio s ruba kaznenog prostora bliži kut domaćeg vratara za 2:0, da bi u 63. golom iz slobodnog udarca postavio konačni rezultat. Dybali je to drugi hat-trick sezone, nakon što je prvi zabio Genoi u 2. kolu prvenstva.

U međuvremenu je Sassuolo u 51. minuti nakratko uspio smanjiti na 2:1 preko Politana.

Mandžukić je odigrao svih 90 minuta za Juventus koji se ovom pobjedom poravnao s Interom na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po maksimalnih 12 bodova. Sassuolo je 17. s jednim bodom.