Poravnati s Juventusom

Torinova serija ide dalje na krilima Hrvata: Brekalo strijelac, Jurićeve trupe uzele bod u gostima

Posljednja utakmica šestog kola Serie A odigrana je u Veneziji.

U 6. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, u ponedjeljak je na gostovanju kod Venezije odigrao 1:1.

Torino je poveo golom hrvatskog reprezentativca Josipa Brekala u 56. minuti. Wilfried Stephane Singo probio se po desnom boku i odlično je uposlio Brekala koji iz blizine trese mrežu.

Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, dok Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede.

Domaćini su izjednačili iz penala u 79. minuti, a strijelac je bio Mattia Aramu. Kazneni udarac skrivio je Koffi Djidji, a usput je zaradio drugi žuti karton, pa je do kraja susreta Torino imao igrača manje.