Gubili već u 1. minuti

Milan odnio samo bod iz Bologne: Rebiću svih 90 minuta i kapetanska traka!

Bologna i Milan remizirali su 1:1 u sklopu 30. kola Serie A.

Ante Rebić (Foto: Afp)

U prvom subotnjem susretu 30. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, Bologna i Milan su remizirali 1:1.

Bologna je povela već u prvoj minuti, a strijelac je bio Sansone. Zbog toga je ostatak prvog poluvremena prošao u potpunoj dominaciji Milana, a jedan od opasnijih igrača po domaćina bio je hrvatski napadač Ante Rebić.

Ivan Perišić Perišić odlazi iz Londona! Hoće li uslišiti želje navijača i vratiti se u Hajduk? divider

U prvom dijelu Rebić je imao dvije dobre šanse, a opasniji je bio udarac glavom u 21. minuti. Bolju igru Milan je naplatio pogotkom u 40. minuti, a odličan je gol, s 25 metara, postigao Pobega.

Trener Milana Pioli je jedan dio igrača udarne momčadi poštedio nastupa u ovom susretu, čuvajući ih za uzvratni četvrtfinalni ogled Lige prvaka protiv Napolija. U nastavku susreta obje su momčadi mogle do drugog pogotka. Nešto je opasniji bio Milan, ali rezultat se sve do kraja nije mijenjao.

Unai Emery Čudesni trener sprašio hit sezone i namirisao Ligu prvaka: Ovakav niz nisu imali dugih 25 godina! divider

Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Milan s kapetanskom trakom oko ruke, dok je hrvatski vezni igrač Nikola Moro za Bolognu ušao u igru u 73. minuti.

Milan je ostao četvrti te ima isti broj bodova kao trećeplasirana Roma, koja ima utakmicu manje. Bologna je ostala na dosadašnjoj osmoj poziciji.