Bravo Mario!

Gol i asistencija Pašalića, čudesna Atalanta sprašila pet komada i čuva prvo mjesto

Božica provincije se ne šali - u tri kola su utrpali 13 golova i šepure se na vrhu Serie A.

U trećem kolu Serie A Atalanta je s 5:2 pobijedila Cagliari, a treći pogodak za domaći sastav postigao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Povela je Atalanta već u sedmoj minuti, strijelac je bio Luis Muriel.

Gosti sa Sardinije su izjednačili u 24. preko Diega Godina, ali onda je Atalanta do kraja prvog dijela riješila pitanje pobjednika.

Kapetan Alejandro Gomez je poentirao u 29. minuti, a u 37. je naš Mario Pašalić pogotkom okrunio sjajnu akciju momčadi Gian Piera Gasperinija. U 42. je za tri razlike pogodio Duvan Zapata.

Početkom nastavka, u 52. minuti, Cagliari je smanjio preko Joaa Pedra, a konačan rezultat je u 81. postavio Sam Lammers na asistenciju Pašalića.