Senzacija u Engleskoj: Man Utd izgubio od najgore momčad lige, Tuchel debitirao remijem

U susretu vrha i začelja slavilo je začelje.

Manchester United izgubio je na svom terenu od Sheffield Uniteda u 20. kolu Premierlige. Posljednjem Sheffieldu to je bila druga pobjeda ove sezone.

Kean Bryan i Oliver Burke zabili su za pobjednike, dok je Harry Maguire poentiro za Manchester.

Man Utd sada je drugi iza gradskog rivala Cityja, koji ima bod više i utakmicu manje.

Chelsea je na Stamford Bridgeu odigrao samo 0:0 protiv Wolverhamptona u prvoj utakmici novoga trenera "plavih" Thomasa Tuchela.

Tuchel je u utorak zamijenio Franka Lamparda na trenerskoj klupi.

gol expired Barcelona okrenula Rayo Vallecano, Messi i De Jong spasili stvar divider

Chelsea je imao terensku premoć, ali nisu uspjeli to pretvoriti u šanse, pa su čak i gosti imali bolje prilike.

Mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu za domaće i bio odličan, a u 82. minuti imao je veliku šansu za gol, ali je njegov udarac otišao pored vrata.

Chelsea je ostao osmi sa 30 bodova.

Burnley je, nakon što je prošli tjedan prekinuo domaći niz od 68 utakmica bez poraza Liverpoola, upisao i domaću pobjedu nad Aston Vilom od 3:2 i pomakao se iz opasne zone.