Ovo je izgledalo ružno

VIDEO Horor-ozljeda obilježila utakmicu: Poznati nogometaš vrišao od bolova, čeka ga duga pauza!

Ruslan Malinovskij se teško ozlijedio na utakmici Venezije i Genoe.

Ruslan Malinovskij (Foto: Guliver Image)

Nogometaši Venezije svladali su pred svojim navijačima Genou sa 2-0 (0-0) u prvoj subotnjoj utakmici 5. kolo talijanske Serie A te tako pobjegli s dna ljestvice.

Oba pogotka su pala u drugom poluvremenu i to nakon što je Finac Joel Pohjanpalo u 58. minuti zapucao kazneni udarac za domaću momčad. Pet minuta poslije Veneziju je u vodstvo doveo Gianluca Busio, a finski napadač se iskupio za nerealizirani jedanaesterac golom u 85. minuti, nakon sjajne akcije i ubačaja Johna Yeboe.

Utakmicu je obilježila i teška ozljeda gostujućeg veznog igrača, 31-godišnjeg Ukrajinca Ruslana Malinovskija, kojem je u 47. minuti pri klizećem startu noga zapela za podlogu te je došlo do prijeloma u predjelu desne potkoljenice. Za ukrajinskog reprezentativca ova je sezona zasigurno završena.

Bivši hrvatski reprezentativac Milan Badelj u ulozi kapetana je odigrao cijelu utakmicu za Genou.

Prvom pobjedom u sezoni Venezia je došla do četiri boda čime je s posljednjeg mjesta privremeno skočila na 13. poziciju na ljestvici. Genoa je s bodom više na 11. mjestu. Na vrhu je Torino sa 11 bodova iz pet nastupa, a bod manje i utakmicu manje ima drugoplasirani Udinese.

Snimku možete vidjeti OVDJE.

Walter Mazzari Insajder otkriva: Dinamo ima tri kandidata za klupu, ponuđen im je poznati trener iz Italije divider

Slaven Belupo - Dinamo VIDEO Pogledajte kako je Slaven Belupo šokirao Dinamo divider

Hajduk - Gorica VIDEO Rapsodija Bijelih na Poljudu: Hajduk srušio Goricu, a Durdov ispisao povijest kluba divider

Prati nas na Instagramu!
UŽIVO VARAŽDIN - DINAMO: Stigli sastavi! Bjelica zarotirao momčad, jasan je cilj domaćina