breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Izbacili Slaven Belupo

Rudeš nakon produžetka izborio četvrtfinale Kupa, golove zabili Turčin i Španjolac

Nogometaši Rudeša izborili su plasman u četvrtfinale Hrvatskog Kupa nakon što su u susretu osmine finala na stadionu u Kranjčevićevoj nakon produžetaka pobijedili Slaven Belupo 2-0.

Nakon što u regularnom dijelu utakmice nije bilo golova, pitanje prvog putnika u četvrtfinale razriješeno je u dodatnih 30 minuta.

Rudeš je došao u vodstvo u 107. minuti golom Tomislava Turčina, a dvije minute kasnije pogodak je postigao i Juan Antonio Entrena.

U srijedu je na programu pet utakmica osmine finala, a sastaju se Šibenik - Hajduk, Zagreb - Lokomotiva, Inter - Sesvete, Zadar - Osijek i Istra 1961 - Cibalia.

Novigrad i Dinamo će igrati 31. listopada, a posljednji susret osmine finala na rasporedu je 14. studenog kada će snage odmjeriti Gorica i Rijeka.