Urnebes

Ronaldu i Juventusu smije se cijeli nogometni svijet: Pa što je ovo bilo?!

Staroj dami ništa nije polazilo za nogom u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

Juventus je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka doživio poraz kod Porta, završilo je rezultatom 2:1, što je još i dobar rezultat za talijanskog velikana s obzirom na sve prikazano na terenu.

Portugalski sastav iznenadio je Staru damu u uvodnim sekundama i prvog i drugog poluvremena, a u nekoliko navrata Wojciech Szczesny svojim je intervencijama spriječio potpunu katastrofu Juvea.

Bila je to prava večer za zaborav, a da im baš ništa nije polazilo za nogom, potvrđuje scena iz drugog poluvremena.

Cristiano Ronaldo pretrčao je igrača Porta koji mu je uklizao i htio je jurnuti prema šesnaestercu domaćih, ali na putu mu se ispriječio njegov suigrač Alex Sandro i Ronaldo se zabio u njega.

Vidno razočaran, Portugalac je snuždeno odšetao prema aut-liniji.

Naravno, ta scena izazvala je lavinu (podsmjehujućih) komentara na društvenim mrežama...