Blizu četvrtog mjesta

Roma srušila Atalantu i bori se za Ligu prvaka

Roma je pobijedila Atalantu 1:0 u 28. kolu Serie A...

Nogometaši Rome s minimalnih su 1-0 (1-0) svladali Atalantu na rimskom Olimpicu u utakmici 28. kola talijanske Serie A.

Odlučujući pogodak postigao je Tammy Abraham u 32. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi Atalante, ali ga je na poluvremenu Gian Piero Gasperini zamijenio Murielom.

Roma se pobjedom bodovno izjednačila (47) s Atalantom, ali momčadi iz Bergama ima utakmicu manje.

Nogometaši Udinesea u subotu su pred svojim navijačima svladali Sampdoriju sa 2-1 (2-1). Sva tri pogotka pala su u prvih 13 minuta utakmice. Španjolac Gerard Deulofeu je već u 3. minuti doveo Udinese u vodstvo. U 12. minuti je 19-godišnji branič Destiny Udogie pogodio za 2-0, a već u sljedećoj akciji Sampdoria je smanjila na 2-1 preko Caputa. To je bio i konačan rezultat.

Pobjeda Udineseu nije donijela pomak na ljestvici. Momčad iz Udina je sa 29 bodova ostala na 14. poziciji, ali sada ima tri boda više od Sampdorije koja je na 15. mjestu.

U subotu će još igrati Cagliari - Lazio (20.45).