luka mu uzvratio: "ali sine..."

Realov tinejdžer na simpatičan način ismijao Modrićevu pogrešku: "Smiri se, još sam vani tatice"

Realov mladić Rodrygo iskoristio je jednu od rijetkih pogreški Luke Modrića i od nje napravio dosta dobru šalu.

Nakon što je Real Madrid uspješno prošao najteže gostovanje u Primeri ove sezone i slavio kod Barcelone s 3:1, mnogi su u momčadi Kraljevskog kluba bili jako dobro raspoloženi.

Jedan od njih bio je i 19-godišnji Rodrygo, koji je ušao u igru u 81. minuti. On je na simpatičan način ismijao jednog pogrešno dodavanje Luke Modrića, koje je bilo namijenjeno upravo njemu. Jedini problem je u tome što Rodrygo u tom trenutku još nije ušao u igru.

gol expired Modrić svojim potezom i golom Barceloni oduševio fanove: "Nisam znao da drži tečajeve plesa" divider

"Smiri se, još sam uvijek vani tatice", napisao je Rodrygo i priložio video.

A na videu je kratki video Luke Modrića koji dodaje loptu prema aut-liniji na kojoj Rodrygo čeka spreman ući u igru. U trenutku dodavanja čekao se prekid da se izmjena napravi, no Luka je u tom trenutku krivo registrirao i dodao loptu u aut.

Očito mladi Brazilac ima jako dobar odnos s hrvatskim kapetanom kada ga od milja naziva taticom. O tome govori i Modrićev odgovor na njegovu šalu:

"Sine, zašto mi nisi vratio loptu?"

gol expired Cristiano Ronaldo nije propustio reagirati na pobjedu Real kod Barcelone, no uz malo čudnu fotografiju divider

Inače, "tatica" je postigao lijepi pogodak za potvrdu pobjede Reala u 90. minuti utakmice, upravo na asistenciju Rodryga koji ga je nesebično poslužio, a hrvatski kapetan izvozao vratara Neta i pronašao put do mreže.

Krivo dodavanje Modrića pogledajte ovdje.

Golove s El Clasica možete pogledati ovdje.

Ramosovo zaustavljanje Messija pogledajte ovdje.

gol expired Prevedena Khabibova poruka na ruskom: Bile su to emotivne, moćne riječi koje će dirnuti mnoge divider