objavio fotografiju

Legenda Manchester Uniteda javila se iz bolnice: Kaže da je na Hitnoj zbog 5:0 Liverpoola

Rio Ferdinand iz bolnice je pratio razbijanje Uniteda od Liverpoola.

Nekadašnji stup obrane i kapetan Manchester Uniteda, Rio Ferdinand poslao je putem Twittera fotografiju iz bolničkog kreveta.

''Ovih 60 minuta me poslalo na Hitnu''', napisao je Ferdinand šaleći se na račun povijesnog debakla ManU-a protiv najvećeg rivala Liverpoola.

Gosti su već nakon 50 minuta vodili s nevjerojatnih 5:0 pred šokiranim navijačima na Old Traffordu od kojih su mnogi već tada počeli napuštati stadion.

Iako je Ferdinand aludirao kako je završio na Hitnoj zbog utakmice, bila je to tek šala. U bolničkom krevetu je pratio utakmicu, a engleski mediji vjeruju kako u bolnici nije završio zbog neke ozbiljnije stvari.

gol expired Španjolski i engleski mediji brutalni prema Barci i Man Unitedu: Solskjaer i Koeman ušli u povijest divider

gol expired Cristiano Ronaldo se napokon oglasio nakon povijesne sramote i neviđenog debakla divider