Demonstracija snage

Sjajna najava za Ligu prvaka: Golijada Rijeke u zadnjoj pripremnoj utakmici

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka nove sezone Rijeka je još jednom demonstrirala snagu na svom protivniku.

Uoči 2. pretkola Lige prvaka idućeg utorka Rijeka je u pripremnoj utakmici razbila Celje s 5:1. Momčad Matjaža Keka je na svojoj Rujevici od početka pokazala tko je gazda na terenu i povela već u sedmoj minuti kada je strijelac bio Gavranović.

Na 2:0 povećao je Heber, da bi u 35. minuti Gorgon bio precizan i donio Rijeci veliku prednost. Doduše, gosti su smanjili preko Lupeta, ali nisu imali dovoljno kvalitete za parirati hrvatskom prvaku. Preostale pogotke za domaćina zabili su Punčec (87. minuta) i Džinić (u sudačkoj nadoknadi), koji je poslao loptu u vlastitu mrežu.

Rijeku u utorak čeka velški The New Saints i očekuje se prepuna Rujevica koja bi trebala dati dodatni vjetar u leđa na putu prema Ligi prvaka.