Župarić zabio za pobjedu

Rijeka nastavila s pobjedama: Pao pobjednik Ruskog kupa!

Samo 11 dana ostalo je do prve utakmice Rijeke u Ligi prvaka, a za zagrijavanje momčad Matjaža Keka pobijedila je moskovski Lokomotiv.

Nakon remija protiv Triglava i pobjeda protiv Astre i Rabotničkog, nogometaši Rijeke stigli su i do treće pobjede na pripremama ususret novoj sezoni. Rijeka je u Villachu slavila protiv moskovskog Lokomotiva, aktualnog pobjednika ruskog kupa. Hrvatski osvajač dvostruke krune slavio je s minimalnih 1:0, zahvaljujući pogotku Daria Župarića u 31. minuti prvog poluvremena.

Rijeka je bila bolja u prvom dijelu, no zbog velikog broja izmjena u nastavku nestala je kvaliteta kod momčadi Matjaža Keka. No, uspješno su se obranili od svih napada ruske momčadi i upisali pobjedu protiv uglednog suparnika.

Rijeka svoju prvu službenu utakmicu igra već za 11 dana, kada u goste u sklopu 2. kola kvalifikacija za Ligu prvaka dolazi pobjednik ogleda između New Saintsa i Europe.