Baš su ih pomeli...

Rijeka pregazila Inter Zaprešić sa 7:0 i odgodila Dinamovu proslavu titule

Riječani su potpuno deklasirali goste iz Zaprešića čiji se potop počeo nazirati u 40. minuti...

U dvoboju 29. kola HNL-a u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Inter Zaprešić s čak 7:0 (3:0), uz četiri gola Jakova Puljića.

Rijeka je uvjerljivom igrom slavila kod kuće protiv Intera, pa Dinamo još nije prvak Hrvatske. Naime, Zagrepčani su još danas mogli proslaviti naslov da je Rijeka kiksala, no već u prvom dijelu domaćini su vodili s 3:0.

Tibor Halilović je zabio u 27. minuti, potom je Jakov Puljić u 41. promašio penal, ali mu se lopta sretno odbila, pa se ipak upisao u strijelce, a tri minute kasnije bivši igrač Intera bio je precizan s bijele točke.

Inter je od 40. minute igrao bez isključenoga Jasmina Čelikovića, a u drugom dijelu su se Maxwell Acosty (48) i Domagoj Pavičić (58), te Puljić (88, 90+1) pobrinuli za katastrofu Zaprešićana.

Vodi Dinamo s 76 bodova ispred Rijeke (56), dok je Inter sedmi s 27 bodova.