Modrić igrao do 67.

Real pobjegao Barceloni na šest bodova prednosti, VAR im poništio dva pogotka

Real Madrid je upisao nova tri boda u španjolskoj La Ligi za prvo mjesto na tablici.

Real Madrid (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida slavili su na gostovanju kod Elchea s 3:0 u sklopu 10. kola španjolske La Lige.

Prvi pogodak pao je već nakon šest minuta igre, zabio je osvajač Zlatne lopte Karim Benzema, ali isti je poništen nakon VAR provjere. No pet minuta kasnije sve je bilo čisto, Federico Valverde je sjajnim udarcem iz daljine doveo madridsku momčad u vodstvo.

15-ak minuta kasnije ponovno se javio VAR, zabio je Alaba na Benzeminu asistenciju, ali i taj je pogodak poništen.

gol expired Tragedija na utakmici: Poznati trener imao srčani udar, nisu ga uspjeli spasiti divider

Nije to zaustavilo Madriđane koji su do kraja susreta zabili još dva pogotka, prvi je poentirao Karim Benzema u 75. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Marco Asensio u 89. minuti dvoboja.

Luka Modrić, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije igrao je do 62. minute susreta.

S ovom pobjedom Kraljevski je klub pobjegao na šest bodova prednosti pred drugoplasiranom Barcelonom, koja pak ima utakmicu manje.