Slavlje Kraljeva

Real Madrid slavio u San Sebastianu: Arda Guler strijelac, Modrić od prve minute

Real Madrid pobijedio je u gostima Real Sociedad 1:0 u 33. kolu La Lige…

Arda Guler i Luka Modrića (Foto: Afp)

U uvodnoj utakmici 33. kola španjolskog prvenstva nogometaši Real Madrida svladali su u gostima Real Sociedad s 1-0 i došli nadomak titule.

Jedini pogodak za Real Madrid postigao je Arda Güler u 29. minuti, a Luka Modrić je igrao do 84. minute. Baski su bili potpuno ravnopravan, ako ne i bolji protivnik, ali nisu zabili gol.

Izjednačili su doduše u 33. minuti, ali je tada pogodak poništen nakon pregleda Vara zbog prekršaja nad Aurelienom Tchouamenijem. Ishod utakmice nije se mijenjao do kraja.

Madriđani sada imaju 14 bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratitelja Barcelonu na vrhu La Lige i na putu su do novog naslova prvaka Španjolske.

Na vrhu je Real Madrid s 84 boda, Barcelona s utakmicom manje na drugom mjestu i 70. Slijede Girona (68), Atletico Madrid (61) i Athletic Bilbao (58). Real Sociedad trenutno je šesti s 51 bodom.