ubacili poker

VIDEO Modrić s kapetanskom trakom predvodio Real protiv Osasune: Pogledajte majstoriju kojom je započeo akciju za gol

Real Madrid pobijedio je Osasunu 4:0, a Luka Modrić započeo je utakmicu s kapetanskom vrpcom oko ruke.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Nogometaši Reala svladali su na svom Bernabeu Osasunu s 4-0 u 9. kolu Primere, te su preuzeli vodstvo na tablici.

Real je protiv kluba iz Pamplone ponudio vrlo dobru igru, možda i najbolju u Primeri ove sezone.

Apsolutni junak utakmice bio je 20-godišnji Englez Jude Bellingham. Najzvučnije ovogodišnje pojačanje španjolskog kraljevskog kluba u današnjoj je utakmici zabio dva pogotka, prvi u devetoj minuti, drugi u 54. minuti, a efektan učinak između 65. i 70. minute popravili su Brazilac Vinicius Junior i Joselu. Potonji je u 84. minuti zapucao jedanaesterac.

Nenad Bjelica Turski mediji: Nenad Bjelica dobio otkaz u Trabzonsporu divider

Bellingham je ove sezone u španjolskom prvenstvu zabio ukupno osam golova, a slijede ga Poljak Robert Lewandowski (Barcelona), Japanac Takefusa Kubo (Real Sociedad) i Alvaro Morata (Atletico Madrid) s pet golova.

Luka Modrić je igrao do 79. minute, a Ante Budimir za Osasunu do 70. minute.
Real vodi s 24 boda, dva više od Girone, dok je Osasuna ostala deseta s 10 bodova.