sigurni treći

Real i treću utakmicu zaredom bez pobjede na gostovanju: Getafe slavi veliki bod!

Real Madrid nije uspio slaviti na gostovanju kod Getafea u sklopu 34. kola Primere.

Karim Benzema na podu (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U sklopu 34. kola Real Madrid odigrao je razočaravajućih 0:0 na gostovanju kod Getafea

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić ostao je na klupi Reala koji zauzima treće mjesto na ljestvici sa 65 bodova, 10 više od četvrte Seville i petog Getafea.

Ranije u četvrtak je hrvatski veznjak Marko Rog igrao za Sevillu od 72. minute u visokoj 5:0 pobjedi protiv Rayo Vallecana. Sevilla je svih pet golova postigla u drugom poluvremenu, a u strijelce su se upisali Promes (55), Munir (57, 62), Ben Yedder (69) i Gil (86).

Rayo Vallecano je ostao posljednji sa 28 bodova, sedam manje od 17. Valladolida koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.

Villarreal je golom Morena (85) kao gost svladao Real Sociedad sa 1:0 i sada je 14. sa 39 bodova, pet više od 18. Girone koja se nalazi u zoni ispadanja. Real Sociedad je 11. sa 41 bodom.

Na vrhu je Barcelona sa 80 bodova, devet više od drugog Atletica iz Madrida.