breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Dugo su vodili, ali...

Idući Dinamov suparnik ostao bez pobjede i na razočaravajućoj poziciji: Primili gol u 87. minuti

Sa samo 12 bodova na sedmom je mjestu i trenutačno se nalazi u donjem domu prvoligaške ljestvice.

Nogometaši bečkog Rapida, kod kojeg će zagrebački Dinamo u četvrtak gostovati u trećem kolu Europske lige, odigrali su 1:1 na gostovanju kod Austrije Klagenfurt u 11. kolu austrijske Bundeslige.

Grčki napadač Taxiarchis Fountas doveo je Rapid u vodstvo u 38. minuti, a domaćin je izjednačio u 87. minuti golom koji je postigao Kanađanin Glorie Amanda.

Rapid je sa 12 bodova na sedmom mjestu i trenutačno se nalazi u donjem domu prvoligaške ljestvice, dok je Austria Klagenfurt sa samo dva boda više na trećoj poziciji, daleko iza vodećeg Salzburga (31) i drugoplasiranog Sturma (20).

Dvoboj Rapida i Dinama na rasporedu je u četvrtak, s početkom u 18:45. Nakon dva kola Dinamo je drugi na ljestvici skupine H Europske lige s tri boda, koliko ih ima i Genk, a Rapid je zadnji bez bodova i s gol-razlikom 0:3. Vodeći West Ham ima maksimalnih šest bodova.

Već dva tjedna nakon bečkog okršaja, Dinamo će ugostiti Rapid na Maksimiru u četvrtom kolu.