Golema prednost

Rangersi u zadnjim sekundama ostali bez pobjede, Barišić se "pobrinuo" za autogol

Njegov prizemni ubačaj u 80. minuti domaći je branič Easton skrenuo u vlastitu mrežu za vodstvo Rangersa

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić odigrao je čitav susret za Rangers u 1:1 (0:0) remiju na gostovanju kod Hamilton Academicala u susretu 28. kola škotskog nogometnog prvenstva.

Barišić je sudjelovao i u jedinom pogotku svoje momčadi na susretu, njegov prizemni ubačaj u 80. minuti domaći je branič Easton skrenuo u vlastitu mrežu za vodstvo Rangersa. Ipak, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Callachan je uspio spasiti bod Hamiltonu.

Vodeći Rangers sada ima 76 bodova, 21 više uz dvije utakmice više od drugog Celtica, dok je Hamilton posljednji sa 20 bodova, tri manje uz dvije utakmice manje od pretposljednjeg Ross Countyja.