golijada

Rakitić lijepo zabio u ludoj utakmici: Palo sedam golova, Sevilla slavila u trileru s dva preokreta

Ivan Rakitić zabio je u maniri rasnog golgetera.

U sjajnoj utakmici 30. kola Primere Sevilla je na gostovanju pobijedila Celtu Vigo s 4:3.

Prvi su poveli gosti iz Andaluzije golom Julesa Koundea u sedmoj minuti, ali živuća legenda Celte Iago Aspas okrenuo je rezultat dvama golovima u tri minute (20. i 23.).

Sevilla je izjednačila u 35. minuti preko Fernanda, a ludo prvo poluvrijeme zaključio je Brais Mendez golom za vodstvo Celte 3:2 u 43. minuti.

No drugo poluvrijeme pripalo je Sevilli, a na 3:3 izjednačio je Ivan Rakitić u 60. minuti.

gol expired Bilićev nasljednik u naletu: Nakon pet golova Chelseaju, WBA utrpao tricu Southamptonu divider

Odigrao je loptu ulijevo gotovo na centru i krenuo u trk prema golu, pa se sjajnim kretanjem i praćenjem akcije, nakon nekoliko dodavanja njegovih suigrača, našao sam pred vratarom Ivanom Villarom. Rakitić je reagirao u maniri rasnog golgetera, mirno je pospremio loptu pored Villara koji je otišao u krivu stranu.

Konačni udarac Celti zadao je Papu Gomez pobjedničkim golom u 76. minuti.

Sevilla sada na četvrtom mjestu ima 61 bod, samo četiri manje od treće Barcelone i šest manje od vodećeg Atletico Madrida. Celta je 10. s 37 bodova.