Juve riješio Lazio

Pukla petarda u gradskom derbiju: Inter razmontirao Milan i ostao sam na vrhu Serie A!

Derbi della Madonnina otišao je na stranu Intera. I to na kakav način.

Slavlje igrača Intera (Foto: Afp)

Nogometaši Intera uvjerljivo su nadigrali gradskog suparnika Milan sa 5:1 u susretu 4. kola talijanskog prvenstva kojom su se osamostalili na vrhu ljestvice s maksimalnih 12 bodova.

Inter su u prvih 45 minuta do prednosti od 2:0 doveli Mhitarjan (6) i Thuram (38), Milanu je nakratko nadu vratio Rafael Leao (58), ali su Mhitarjan (69) svojim drugim golom i Calhanoglu (79-11m) odveli Inter na sigurnu udaljenost da bi Frattesi (90+3) postavio konačni rezultat.

Ranije u subotu su igrači Juventusa sa 3:1 na svom terenu svladali Lazio. Juventus je stvorio dva gola prednosti u prvom poluvremenu pogocima Vlahovića (10) i Chiese (26), da bi sredinom nastavka Luis Alberto (64) lijepim zgoditkom smanjio na 2:1, no samo tri minute potom uzvratio je Vlahović (67) i svojim drugim golom na utakmici postavio konačni rezultat.