parižani bez neymara

PSG na vrhu Francuske, Lyon kiksao

Parižani su se vratili na svoju karakterističnu poziciju.

Nogometaši PSG-a ubilježili su domaću pobjedu nad Nicom (2:1) u 25. kolu Francuske lige, pa je pariška momčad zasjela na vrh lige nakon što je Lyon kasnije izgubio od Montpelliera 2:1.

PSG, koji se u utorak suprotstavlja Barceloni u osmini finala Lige prvaka, bio je bez tri ključna igrača - Neymara, Angela Di Marije i Marca Verrattija.

U 22. minuti vodeći gol je postigao Julian Draxler nakon što se pokušaj Maura Icardija odbio od stative.

Nica je izjednačila u 52,. minuti snažnim udarcem pod prečku Ronnya Lopesa, a pobjedu je Paris Saint Germainu donio Talijan Moise Keane u 76. minuti. Bio je to Keanov 10. pogodak u 17 ligaških utakmica.

Francuski prvak ima 54 boda iz 25 utakmica, koliko ima i Lille, koji je u nedjelju domaćin Brestu, a Olympique Lyonnaise je na trećem mjestu s 52 boda.

Nica je na 13. mjestu s 29 bodova iz 24 meča.