mogu i bez neymara

PSG preokretom i lijepim golovima Mbappea i Di Marije stigao do prvog trofeja u sezoni

Nogometaši PSG-a preokretom su došli do slavlja u utakmici francuskog Superkupa i tako osvojili prvi trofej u novoj sezoni.

Kylian Mbappe slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši PSG-a po deveti su put pobjednici francuskog Superkupa! Oni su u kineskom Shenzhenu slavili protiv Rennesa s 2:1, nakon što su dugo gubili 1:0.

Poveli su pobjednici Kupa Francuske u 13. minuti utakmice, nakon što se Hanou sjajno ubacio iza leđa pariške obrane i matirao nemoćnog Areolu. Rezultat se nije mijenjao do 57. minute susreta, kada je uslijedio ša-mat u tri poteza.

Marquinhos je prebacio obranu Rennesa i uposlio Sarabiju, koji isprve proslijeđuje loptu prema petercu gdje neometan stoji Mbappe i zabija za 1:1.

U 72. minuti Lea radi prekršaj na rubu kaznenog prostora s desne strane, što je idealna prilika za ljevaka da opali po golu. To je napravio Angel Di Maria i sjajno pogodio gornji lijevi kut Koubekova gola za preokret Parižana.