Navijači oduševljeni

Je li ovo znak da je pala velika pomirba? PSG objavio fotografiju ''posvađanih'' zvijezda

Uoči derbija s Cityjem u medijima se pojavila informacija o narušenim odnosima između Messija, Neymara i Mbappea.

U najiščekivanijem derbiju 2. kola Lige prvaka PSG je svladao Manchester City na domaćem terenu s 2:0.

Uoči utakmice u francuskim medijima se pojavila informacija o narušenim odnosima unutar pariške momčadi nakon dolaska Lionela Messija, prvenstveno između nezadovoljnog Kyliana Mbappea i Neymara, ali čini se da su sve izgladili.

Navodno je francuski napadač zamjerio Neymaru što mu nije dodao loptu u nekoliko izglednih situacija za postizanje pogotka u prošlom prvenstvenom susretu, a nije baš najbolje ni prihvatio činjenicu da španjolski jezik polako postaje glavni jezik pariške svlačionice.

Međutim, nakon što su svladali superbogati City pogocima Idrissa Gueye u 8. minuti susreta i Lionela Messija u 74. minuti, Parižani su objavili zanimljivu fotografiju na svojim društvenim mrežama.

Tako je na Twitteru osvanula zajednička fotografija Mbappea, Messija i Neymara na kojoj stoje zagrljeni uz široki osmijeh nakon velike pobjede.

S ovom pobjedom PSG je skočio na prvo mjesto skupine A Lige prvaka s četiri boda iz dva susreta, dok je City na trećem mjestu s tri boda.