u sudačkoj nadoknadi

PSG ne zna za pobjedu otkako je Messi osvojio Zlatnu loptu, neočekivani junak spasio ih poraza

Lens je nakon Nice također zaustavio Messija i PSG.

U derbiju Francuske lige Lens i PSG su odigrali 1-1, a Parižani su se poraza spasili u zadnjim sekundama.

Fofana je doveo Lens u vodstvo u 62. minuti, a 93. je izjednačio Wijnaldum. Parižani su igrali s Messijem, ali bez ozlijeđenoga Neymara, dok Mbappe nije započeo susret već je ušao u 71. minuti.

Prije nekoliko dana Messi i PSG su odigrali tek 0:0 s Nicom, a sad su se izvukli poraza.

Ranije je prvak Lille slavio kod kuće protiv Troyesa s 2-1 autogolom Giraudona pet minuta prije kraja. Ivo Grbić je branio vrata Lillea.

Marseille je kod kuće izgubio od Bresta (1-2) kojemu je to čak šesta pobjeda u nizu. Duje Ćaleta Car je oatao na klupi domaćih.