zamalo šok

PSG tek u produžetku slomio trećeligaša i izborio četvrtfinale Kupa

PSG je dugo lomio Villefranche koji se nalazi na 13. mjestu treće lige.

Nogometaši PSG-a izborili su plasman u četvrtfinale francuskog Kupa nakon što su na gostovanju tek nakon produžetaka pobijedili trećeligaša Villefranche sa 3:0.

PSG je dugo lomio Villefranche, koji se nalazi na 13. mjestu treće lige, i tek je u produžetku uspio izboriti pobjedu. Golove su zabili Julian Draxler (102), Moussa Diaby (113) i Edison Cavani (119).

Plasman u četvrtfinale izborio je i četvrtoligaš Vitre pobijedivši trećeligaša Lyon Duchere sa 3:2 premda su gosti nakon 22 minute imali dva gola prednosti.

Lyon Duchere je poveo u osmoj minuti golom Rivasa Marouanija. Isti je igrač u 22. minuti povisio na 2:0. Domaćin je do kraja poluvremena uspi izjednačiti golovima Willama Grosa (32) i Maximea Le Borgnea (41).

U nastavku susreta nije bilo golova sve do sudačke nadoknade kada je Remi Laurent realizirao kazneni udarac za pobjedu domaćina.

Plasman u četvrtfinale u utorak su izborili Caen, Nantes, Dijon i drugoligaš Orleans.