pao je slaven

Pobjeda Lokomotive nakon 11 sušnih kola

Hrvatski doprvaci došli su do druge pobjede u sezoni.

U susretu 15. kola Prve HNL Lokomotiva je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pobijedila Slaven Belupo s 2:1 ostvarivši tek drugu pobjedu ove sezone.

Hrvatski doprvaci prvu su pobjedu ostvarili 21. kolovoza protiv Rijeke sa 1:0, a potom su nanizali čak 11 kola bez slavlja.

Lokosi su porazili Farmaceute okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu.

gol expired Rijeka i Dinamo remizirali u sjajnom derbiju kola: Zagrepčani postigli pogodak u 21. sekundi! divider

Gosti su poveli u 38. minuti, a strijelac je bio Franjo Prce, no Lokomotiva je u drugom poluvremenu okrenula rezultat golovima Indrita Tucija (51) i Aliyju Ibrahima (72).

Lokomotiva je sada osma sa 12 boodva koliko ima i Varaždin na devetoj poziciji, dok je na začelju istra 1961 s devet bodova. Slaven Belupo je ostao na šestom mjestu.