Kleinheisler isključen

VIDEO Osijek zaustavljen u Velikoj Gorici: Domaćini dvaput pogađali okvir gola, festival kartona

Prva utakmica 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Gorica - Osijek, odigrana je u Velikoj Gorici.

U prvoj utakmici 18. kola HNL-a Gorica i Osijek su podijelili bodove odigravši 1:1.

Bio je to prilično nervozan susret u kojem je sudac Goran Pečarić podijelio ukupno 10 žutih kartona, pri čemu je dva dobio Laszlo Kleinheisler koji je u 61. minuti isključen.

Imali su domaćini pola sata igrača više, ali nisu uspjeli doći do pobjedničkog pogotka. Gorica je u posljednjih pola sata bila dominantna, stvorila nekoliko izglednih prilika, dva puta pogađala i okvir gola, ali nije uspjela ostvariti pobjedu.

Gorica je protiv lidera prvenstva do prednosti stigla u samom otvaranju utakmice, Steenvoorden je poslao dugu loptu u kazneni prostor Osijeka gdje ju je primirio Kalik i ostavio na udarac natrčalom Prširu koji je sa 15 metara bio precizan.

Uslijedio je pritisak Osijeka koji je donio poravnanje u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Miloš je uputio centaršut s desne strane, a Hiroš se odlično snašao i petom s pet metara zatresao suparničku mrežu.