Maksimir ima novog ljubimca

Petev makuo Sammira iz momčadi, Gojak utrpao četiri komada!

Dinamo je nakon dva uzastopna poraza frustracije iskalio na Cibaliji.

U prvom susretu 31. kola Prve HNL Dinamo je u Zagrebu pobijedio Cibaliju s 6-0 (4-0) i prekinuo niz od dva poraza.

Dinamo je u Maksimiru nadigrao vinkovački sastav i ostao u igri za naslov prvaka. Sve je praktički bilo gotovo u prvom poluvremenu u kojem je Dinamo postigao četiri gola u 19 minuta. Junak dvoboja bio je Amer Gojak, koji je zabio čak četiri gola, a u strijelce su se upisali i El Arabi Soudani i Domagoj Antolić.

Dinamo je drugi s 71 bodom, pet manje od vodeće Rijeke, koja večeras dočekuje Inter, dok je Cibalia zadnja s 13 bodova.

Utakmica se igrala na stadionu u Maksimiru, a sudio je pred 1000 gledatelja Matoc iz Zaprešića.

Strijelci: 1-0 Gojak (23), 2-0 Soudani (27), 3-0 Gojak (37), 4-0 Antolić (42), 5-0 Gojak (78), 6-0 Gojak (86).