Dosuđena tri penala

Debakl Real Madrida: Poveli golom Benzeme pa doživjeli pravu katastrofu!

Kraljevski klub se na gostovanju na Mestalli proveo kao bos po trnju.

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa devetog kola Primere Valencia je sa 4:1 potopila Real Madrid i to nakon što je Kraljevski klub sredinom prvog poluvremena došao u vodstvo.

Karim Benzema je u 23. minuti zabio na asistenciju Marcela, a onda je uslijedilo nevjerojatnih pola sata za Šišmiše.

Prvo im je u 30. minuti VAR poništio pogodak kojeg je postigao Yunus Musah, ali pet minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac kojeg je Carlos Soler pretvorio u izjednačenje. Udarac Solera obranio je Curtois, odbijenu loptu Soler je gađao vratnicu, a na drugoj odbijenoj lopti najbrži je bio Musah i napokon pogodio mrežu. Ipak, aktivirao se VAR koji je naznačio da je vratar Reala Curtois prerano napustio svoj prostor na crti, ponovio se penal, a Soler je ovaj puta bio precizan.

Zahvaljujući autogolu Raphaela Varanea u 43. minuti Valencia je došla do preokreta, a onda je početkom nastavka Soler postigao još dva gola iz jedanaesteraca.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real.