bit će luda završnica

Sevilla slomila Celtu i uhvatila Atletico: Ben Yedder kao džoker s klupe

Nogometaši Seville iskoristili su kiks Atletico Madrida i bodovno ga dostigli na ljestvici Primere.

U susretu 34. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pobijedila Celtu 2-1 iskoristivši tako kiks Atletico Madrida koji je u utorak na svom terenu izgubio od Villarreala 0-1.

Sada oba sastava imaju po 68 bodova, a samo će jedan uz Barcelonu i Real Madrid direktno u Ligu prvaka, dok će četvrtoplasirani morati u kvalifikacije.

Golove za Sevillu zabili su Joaquin Correa (49) i Wissam Ben Yedder (79), dok je gol za goste zabio Iago Aspas (53-11m). Celta je od 56. minute igrala bez isključenog Pabla Hernandeza (56).

Alaves i Eibar su odigrali bez golova nakon što su gosti od 26. minute igrali bez isključenog Asiera Riesga.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 78 bodova koliko ima i Real Madrid. Barca ima bolju razliku pogodaka, ali Real ima utakmicu manje. Atletico i Sevilla imaju po 68 bodova.

Primera, 34. kolo

Alaves - Eibar 0-0
Sevilla - Celta Vigo 2-1 (Correa 49, Ben Yedder 79 / Aspas 53-11m)

U srijedu
Deportivo - Real Madrid 2-6 (Andone 35, Joselu 84 / Morata 1, Rodriguez 14,66, Vazquez 44, Isco 77, Casemiro 87)
Valencia - Real Sociedad 2-3 (Nani 68-11m, Zaza 72 / Alves 1-ag, Jose 30-11m, Oiarzabal 65)
Leganes - Las Palmas 3-0 (Luciano 55, 61-11m, Guerrero 59)
Barcelona - Osasuna 7-1 (Messi 12,61, Gomes 30,57, Alcacer 64,86, Mascherano 67-11m / Torres 48)