Imali su dosta sreće

Real gubio na poluvremenu pa okrenuo: Ramos zabio iz penala za pobjedu na vrućem gostovanju

Real je poveo golom Valverdea (14), Betis je uspio pred kraj prvog poluvremena u kratkom vremenu preko Mandija (35) i Williama Carvalha (37) doći do prednosti.

Nogometaši Real Madrida u susretu su 3. kola španjolskog prvenstva ostvarili svoju prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na gostovanju u Sevilli Betis sa 3:2 (1:2).

Real je poveo golom Valverdea (14), Betis je uspio pred kraj prvog poluvremena u kratkom vremenu preko Mandija (35) i Williama Carvalha (37) doći do prednosti, no u nastavku susreta gosti iz Madrida su uz veliku dozu sreće uspjeli preokrenuti autogolom Emersona (48-ag) i pogotkom Sergija Ramosa (82-11m) s bijele točke.

Luka Modrić odigrao je drugo poluvrijeme za Real koji sada ima četiri boda iz dva susreta, dok je Betis ostao na šest bodova.

Rezultati trećeg kola:

Subota:
Alaves - Getafe 0:0
Valencia - Huesca 1:1 (Wass 38 / Siovas 63)
Elche - Real S. 0:3 (Portu 55, Januzaj 77-11m, Roberto López 90+4)
Betis - Real M. 2:3 (Mandi 35, William Carvalho 37 / Valverde 14, Emerson 48-ag, Sergio Ramos 82-11m)