modrić rano zamijenjen

Katastrofa Reala u Baskiji, prva momčad doživjela debakl kod ''malog'' Eibara!

Real Madrid doživio je peti poraz u sezoni na gostovanju kod Eibara.

Igrači Reala u šoku nakon primljenog gola (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U sklopu 13. kola španjolske Primere europski prvak Real Madrid doživio je potom u Baskiji kod Eibara. Bilo je 3:0 za domaćina, koji je u potpunosti nadigrao momčad novog trenera Santiaga Solarija.

Sve je krenulo nizbrdo po Real u 16. minuti kada je Courtouis najprije obranio jedan udarac iz blizine nakon niskog centaršuta u peterac, ali je onda igrač gostiju u pokušaju da izbije loptu pogodio Escalantea, a od njega se ista odbila u mrežu. Rezultat se do kraja poluvremena nije mijenjao.

U nastavku je već u 52. minuti na 2:0 povisio Enrich, nakon što ga je usamljenog na desnoj strani šesnaesterca pronašao Cucurella.

Pet minuta kasnije već je 3:0, strijelc je Kike, koji je dočekao loptu na pet metara koju je prizemno poslao Enrich.

U 63. minuti iz igre je izašao Luka Modrić, a ušao je Isco.

To je već peti poraz Reala koji očito ne može naći formu čak i nakon odlaska Julena Lopteguija.