Svaka im čast!

Senzacionalna Granada se ne predaje: Pobijedili i izbili na vrh ispred Barcelone!

Malena momčad iz Andaluzije došla je do minimalne pobjede golom Alvara Vadilla u 61. minuti, to im je četvrti trijumf u nizu.

Nogometaši Granade preuzeli su vrh Primere domaćom pobjedom u 10. kolu nad Betisom s 1:0.

Malena momčad iz Andaluzije došla je do minimalne pobjede golom Alvara Vadilla u 61. minuti, što je četvrta uzastopna pobjeda Granade, koja vodi s 20 bodova, bodom više od Atletica i Barcelone, koja ima utakmicu manje.

Granada se nakon dvije godine ove sezone u Primeru, a već sada imaju jednak broj bodova kao u sezoni 2016/17.

Ove godine su potrošili "čak" 7 milijuna eura na pojačanja, a momčad vrijedi ukupno 35 milijuna eura, dok Barcelona vrijedi 671 milijun.

U drugoj utakmici dana Real Sociedad je u gostima slavio protiv Celte s 1:0 i probili se na treće mjesto s 19 bodova.