Najnepoželjniji gosti

Španjolska senzacija ne posustaje: Nisu slučajno nokautirali Real u Madridu

Ono što je posebno nevjerojatno jest činjenica da su 12 od tih 14 bodova osvojili na gostovanjima gdje imaju zasad stopostotan učinak.

Nogometaši Cadiza nastavljaju niz uspjeha u španjolskoj La Ligi u kojoj su u petak stigli do svoje četvrte pobjede svladavši kao gosti Eibar sa 2:0 (2:0) u prvom dvoboju 8. kola.

Gosti su do pobjede stigli postigavši dva pogotka pred kraj prvog poluvremena u razmaku od dvije minute. U 37. minuti je Negredo glavom svladao domaćeg vratara, a u 40. minuti je Sanchez pogotkom završio brzu kontru gostiju.

4/4 u gostima uz gol razliku 6:0

Povratnik među španjolske prvoligaše Cadiz je u osam nastupa sakupio 14 bodova i nalazi se na drugom mjestu. Ono što je posebno nevjerojatno jest činjenica da su 12 od tih 14 bodova osvojili na gostovanjima gdje imaju zasad stopostotan učinak. U četiri utakmice na strani ostvarili su četiri pobjede i to bez ijednog primljenog pogotka, uz gol-razliku 6:0. Impresivno za nekog tko je tek ušao u najviši rang, nema što...

Vodeći Real Sociedad ima isti broj bodova iz sedam utakmica. Treći je aktualni prvak Real Madrid, kojeg je Cadiz prije dva tjedna sredio na kao gost, sa 13 bodova iz šest nastupa. Eibar je ostao na osam bodova i nalazi se na 11. mjestu.

U subotu su na rasporedu četiri utakmice, a sastaju se: Real Madrid - Huesca (14:00 sati), Athletic Bilbao - Sevilla (16:15), Osasuna - Atletico Madrid (18:30) i Alaves - Barcelona (21:00).