igrali rakitić i čop

Dugo je trajalo mučenje Barcelone protiv novog prvoligaša, a onda se ukazao Dembele!

Teškom mukom i uz dosta problema Barcelona je slavila u gostima kod Valladolida.

Demebele slavi pogodak Barcelone (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Španjolski nogometni prvak Barcelona u susretu je 2. kola kao gost svladao Valladolid sa 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Dembele u 57. minuti.

Ivan Rakitić odigrao je čitavu utakmicu za Barcelonu koja ima maksimalnih šest bodova, dok je Duje Čop debitirao za Valladolid od 70. minute, kada je na travnjaku zamijenio Unala.

Ranije u subotu Atletico iz Madrida je svom stadionu Wanda Metropolitano stigao do minimalne pobjede nad Rayo Vallecano, a strijelac jedinog pogotka vrijednog tri boda bio je francuski reprezentativac Antoine Griezmann u 63. minuti. Hrvatski napadač Nikola Kalinić ostao je na klupi za pričuvne igrače Atletica.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Alaves i Betis su odigrali bez pogodaka 0:0.