Neugodan udarac

Porazili United nakon 40 godina, Cristiano Ronaldo dobio kapetansku traku pa skoro skrivio gol

Wolvesi su nanijeli neugodan poraz Unitedu na Old Traffordu u susretu engleske Premierlige.

Manchester United je doživio prvi poraz pod vodstvom trenera Ralfa Rangnicka nakon što je u ponedjeljak izgubio domaćem terenu u 20. kolu engleske Premierlige od Wolverhampton Wanderersa 0:1.

Gol Portugalca Joaa Moutinha u 82. minuti donio je Wolvesima prvu pobjedu na Old Traffordu od 1980. i pomaknuo momčad Bruna Lagea na osmo mjesto.

Pogodak Joaa Moutinha za veliku pobjedu možete vidjeti OVDJE.

U 34. minuti susreta Cristiano Ronaldo koji je danas nosio kapetansku traku, skoro je skrivio pogodak. Išao je glavom vraćati loptu prema svom vrataru, a nju je presjekao Raul Jimenez i umalo zabio pogodak.

Pogrešku Cristiana Ronalda možete vidjeti OVDJE.

United je igrao jako loše i ostali su na sedmom mjestu s 31 bodom, četiri manje od Arsenala koji trenutno drži četvrto mjesto i plasman u Ligu prvaka.