Odgodili Cityjevu promociju

Manchester United preokretom u Birminghamu zadržao matematičke šanse za naslov

Manchester United je pobjedom odgodio promociju gradskog suparnika u novog prvaka Engleske.

Nogometaši Manchester Uniteda svladali su Aston Villu na gostovanju u Biriminghamu s 3:1 (0:1) u utakmici 35. kola engleske Premierlige.

Domaća momčad je povela u 24. minuti pogotkom Traorea, a United je do preokreta stigao u drugom poluvremenu. Izjednačio je Bruno Fernandes u 52. minuti iz kaznenog udarca, pobjedu gostima donijeli su Mason Greenwood (56) i Edinson Cavani (87).

Manchester United je pobjedom odgodio promociju gradskog suparnika u novog prvaka Engleske. Naime, Manchester City ima 80 bodova i tri utakmice do kraja prvenstva, dok su Manchester Unitedu preostale četiri utakmice, a ima 10 bodova manje. Aston Villa je s 48 bodova na 11. poziciji.

Dodajmo kako su u prvoj utakmici nedjeljnog programa Wolverhampton Wanderersi s 2:1 pobijedili Brighton & Hove Albion.