Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Petarda Cityja

Kakav potop Chelseaja: Isprašilo ih najugodnije iznenađenje sezone

Chelsea je i dalje treći s 60 bodova i to je pozicija koja garantira Ligu prvaka, ali...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Nogometaši Manchester Cityja svladali su u gostima Brighton & Hove Albion s 5:0 u utakmici 35. kola Premierlige.

Tri pogotka za City je dao Raheem Sterling (21, 53, 81), dok su preostale golove dali Gabrijel Jesus (44) i Bernardo Silva (57).

City je drugi na ljestvici s 72 boda, dok je Brighton na 15. mjestu s 36 bodova i još nije osigurao ostanak.

Nogometaši Chelseaja doživjeli su težak poraz (0:3) na gostovanju kod Sheffield Uniteda.

Dva pogotka za domaće dao je McGoldrick (18, 77), a u strijelce se upisao i McBurnie (33), pa je Sheffield sada šesti s 54 boda i ima velike šanse da se po prvi puta u povijesti plasira u Europsku ligu.

Chelsea je i dalje treći s 60 bodova i to je pozicija koja garantira Ligu prvaka, no može pasti već u nedjelju čak na peto mjesto u slučaju pobjeda Leicestera i ManU-a.

Mateo Kovačić je ostao na klupi gostiju.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍