Čekićari okrenuli, ali...

Luda utakmica puna preokreta: West Ham prijetio na Anfieldu, Liverpool ipak slavi

27. kolo engleske Premierlige kompletirano je dvobojem na Anfieldu.

U posljednjoj utakmici 27. kola Premierlige na Anfieldu je Liverpool s 3:2 pobijedio West Ham.

Momčad Jurgena Kloppa povela je u 9. minuti pogotkom Wijnalduma, ali je već u 11. minuti Diop izjednačio. Golom Fornalsa West Ham je u 54. minuti poveo sa 2:1.

No, golovima Salaha u 68. minuti i Manea u 81. minuti Redsi su osvojili nova tri boda.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren bio je na klupi za pričuve Liverpoola, ali nije ulazio u igru.

Liverpool je sa 79 od mogućeg 81 boda na čelu ljestvice. Drugoplasirani Manchester City (57) zaostaje čak 22 boda. Treći je Leicester sa 50 bodova, a četvrti Chelsea sa 44.

West Ham je sa 24 boda na 18. mjestu i u zoni ispadanja u kojoj se još nalaze Watford (24) i Norwich (18).